Bipa Bims

BİPA BİMS Ahmet BİLGİÇ & Ahmet PARLAK tarafından kentin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 2010 yılında "Kaliteli üretim / Kaliteli Hizmet" anlayışıyla kuruldu. 30.000 m2 açık ve 3.200 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile BİPA BİMS "Yapı" sektörünün de lideri konumundadır.Yıllık üretim kapasitemiz 2013 yılı verilerine göre 3.000.000 adet olarak kayıtlara geçmiştir.

ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan BİPA BİMS, bütün ürünlerini TSE kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. BİPA BİMS laboratuarında üretim kalitesinin sürekli denetim altında tutulmaktadır. BİPA BİMS temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendi sorumluluğu olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır.

BİPA BİMS, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır