Bipa Geri Dönüşüm

BİPA Geri Dönüşüm Ahmet BİLGİÇ & Ahmet PARLAK tarafından kentin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 2013 yılında "Yaşanabilir daha güzel bir dünya" parolasıyla kuruldu. 19.000 m2 açık ve 1.800 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile BİPA Atık Lastik Granül Tesisi "GERİ DÖNÜŞÜM" sektörünün de lideri konumundadır.Yıllık kapasitemiz 2013 yılı verilerine göre 6.000 ton olarak kayıtlara geçmiştir.

BİPA Geri DÖnüşüm temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendi sorumluluğu olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır.

BİPA Geri Dönüşüm, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır