Bipa Hazır Beton

BİPA Hazır Beton Ahmet BİLGİÇ & Ahmet PARLAK tarafından kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 2012 yılında ”Altyapı Sektörüne Üst Düzey Bir Yaklaşım” anlayışıyla kuruldu. 80.000 m2 toplam saha üzerinde 3.800 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile BİPA Beton "Yapı" sektörünün de lideri konumundadır.Saatlik üretim kapasitemiz 2013 yılı verilerine göre 120 Metre Küp olarak kayıtlara geçmiştir.

Bütün ürünlerini TSE kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. BİPA Hazır Beton laboratuarında üretim kalitesinin sürekli denetim altında tutulmaktadır. BİPA Hazır Beton temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendisine sorumluluk olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır.

BİPA Hazır Beton, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır