Bipa Kilitli Parke Taşı

BİPA Prefabrik Parke Elemanları Ahmet BİLGİÇ & Ahmet PARLAK tarafından kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 2003 yılında ”Altyapı Sektörüne Üst Düzey Bir Yaklaşım” anlayışıyla kuruldu. 40.000 m2 toplam saha üzerinde 6.500 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile BİPA Prefabrik Yapı "Yapı" sektörünün de lideri konumundadır.Yıllık üretim kapasitemiz 2013 yılı verilerine göre 600.000 olarak kayıtlara geçmiştir.

ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan BİPA Prefabrik Yapı, bütün ürünlerini TSE kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. BİPA Prefabrik Yapı laboratuarında üretim kalitesinin sürekli denetim altında tutulmaktadır. BİPA Prefabrik Yapı temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendisine sorumluluk olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır.

BİPA Prefabrik Yapı, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır